تبلیغات

تبلیغات اینترنتی:
در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکت های تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است و با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب آن انتخاب شود.

تبلیغات در پرشین جی اف ایکس:
سایت پرشین جی اف ایکس با توجه به بازدید مناسب و بالای کاربران و نیز زمینه فعالیت تخصصی خود که در زمینه گرافیک جایگاه مناسبی جهت تبلیغ برند و کالای شما می باشد.
تعداد جایگاه های تبلیغاتی در پرشین جی اف ایکس برخلاف دیگر سایت ها محدود بوده و همین امر علاوه بهتر دیده شدن تبلیغات، احتمال کلیک بر روی بنر ها را نیز افزایش می دهد.

راهکار های تبلیغاتی پرشین جی اف ایکس:
- تبلیغات درجه یک مناسب برندها و شرکت های بزرگ
- معرفی محصولات و خدمات در قالب یک مطلب
- تبلیغات درجه دو ویژه سایت ها و فرشگاه های اینترنتی
- تبلیغات متنی
- درج لینک در لینکدونی

 


اعتبار تعرفه ها تا پایان آذر ماه 1390
تعرفه و مكان های تبلیغاتی ویژه سایت:
این تبلیغات در بهترین نقاط سایت قرار گرفته اند و در اولین نگاه نظر کاربر را جلب می نماید، مشاهده این بنر ها نیازی به حرکت (اسکرول) صفحه توسط کاربر ندارد و مکان مناسبی جهت تبلیغ و معرفی نام شرکت، محصول، خدمات می باشد

کد اندازه بنر (پیکسل) مدت نمایش محل نمایش قیمت (تومان)
A 120x240 یک ماه تمامی صفحات 5,400,000
B 468x60 یک ماه تمامی صفحات 4,350,000
C 468x60 یک ماه تمامی صفحات 3,500,000توضیحات:
- مناسب برای معرفی محصول/خدمات و افزایش بازدید
- فرمت های فایل مورد قبول: Jpg,Gif (با حجم کمتر از 40 کیلوبایت)


تعرفه و مكان سایر بخش های تبلیغاتی:

این پنل ها همانگونه که در جدول زیر مشاهده می کنید که در ابتدا تبلیغات درجه دو سایت که همان درج بنر در پایین سایت و ادامه مطالب سایت بوده که با توجه به قیمت، مناسب سایت ها و محصولات خود می باشد. در ادامه و با مراجعه به جدول زیر سایر پنل های تبلیغاتی سایت را مشاهده نموده که فراخور سیاست تبلیغاتی خود می توانید از تبلغات فوق نهایت استفاده ببرید.

پنل های تبلیغاتی
محل نمایش قیمت (تومان)
معرفی وب سایت در یك پست در صفحه اصلی سایت (1 هفته) تمامی صفحات
ایمیل بزنید
درج آگهی متنی در ستون سمت چپ همه صفحات (1 ماه)
تمامی صفحات 530,000
درج لینک در لینكدونی- تجاری (1000 کلیک) تمامی صفحات 975,000
درج لینک در  لینكدونی ویژه سایت های خبری (8 لینک در 1 ماه) تمامی صفحات ایمیل بزنیدروال سفارش تبلیغات
پس از انتخاب پلان، کد پلان و لینک مورد نظر خود را به نشانی persiangfx[at]gmail.com ارسال کنید، تا موجود بودن پلان تبلیغاتی و تایید لینک به اطلاع شما برسد.
سپس نسبت ارسال مشخصات تبلیغ خود و واریز وجه اقدام می نمایید.